Uz šo dienu kompānija „Vārtu Tehnika un Serviss” ir viena no vadošajām kompānijām Latvijas tirgū, kas piedāvā sekcijveida garāžas vārtus, metāla žogu sistēmas un teritorijas iebraukšanas vārtus (pagalma vārtus). Kompānijas svarīgākais mērķis ir piedāvāt saviem klientiem drošus, efektīvus un tajā pašā laikā estētiskus risinājumus.

            Konkurentu vidū mūsu kompānija izceļas pirmkārt ar plašo kvalitatīvās preces izvēli, ar mūsu darbinieku profesionalitāti, ar iespēju atrast kompleksos vai elastīgos risinājumus praktiski jebkuriem uzdevumiem „Vārtu Tehnika un Serviss” darbības laukā.

            Pateicoties veiksmīgi izveidotajiem kontaktiem un sadarbībai ar partneriem, kas specializējas citās jomās, kompānija „Vārtu Tehnika un Serviss” par ļoti izdevīgām cenām var piedāvāt:

  • Aprīkojumu uzņēmumiem un noliktavām, kas optimizē iekraušanas-izkraušanas darbus (pacēlumu hermetizācija, izlīdzinošās platformas, rampas mājiņas, šķērveida lifti “Bolzoni”, plēvju aizkari),
  • Pieejas sistēmas kontroles optimizāciju,,
  • Automātiskās barjeras,
  • Automātisko pievadu "NICE" uzstādīšanu visdažādāko veidu vārtos.
      Strādājot ar klientiem, mēs katru projektu izskatām atsevišķi, atrodot vislabākos un piemērotākos risinājumus.

            Uzņēmums uzsāka darbību 2002. gadā, piedāvājot klientiem vadošo sekciju paneļu izgatavotāju TeckenTrup (Vācija) sekciju vārtu pārdošanu un uzstādīšanu, un vārtu sastāvdaļas, ko piedāvā Torque Force (Nīderlande), kā arī automātiskās pievades “NICE”, kas domātas ražošanas, garāžu, atveramajiem un atbīdāmajiem vārtiem.

            Rūpīgi izvēlētā produktu virkne ļauj mums piedāvāt klientiem produkciju ar augstiem tehniskajiem, ekspluatācijas un estētiskajiem rādītājiem.