Iekraušanas aprikojums

   Izvēlaties tipu : 

     


Angāra tipa ēku rūpnieciskie vārti un pārkraušanas tehnika no viena un tā paša piegādātāja 

└┬┴┬┴┴┬


 

PACĒLĀJU HERMETIZATORI

(dokšelters vai hermētiskā vārtu aizsardzība)

 

     Vārtu hermētiskā aizsardzība tiek izgatavota no elastīga noturīga materiāla, kas lieliski hermetizē spraugu starp celtni un transportlīdzekli, tādā veidā nodrošinot kravas aizsardzību no nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Bez tam, vārtu aizsardzība novērš caurvēju rašanos, pasargājot strādniekus no iespējamās saaukstēšanās un samazina enerģijas patēriņu. Atzīmes uz aizkariem atvieglo iekrāvēja iebraukšanu. Piedāvājam divu veidu vārtu aizsardzību: hermētisko un piepūšamo.

 

      Vārtu hermētiskā aizsardzība ir rampas mājiņas sastāvdaļa.

 

                   Rampas mājiņa.

 

      Rampas mājiņa ir metāliska karkasa un profilēto plākšņu celtne.

Rampas mājiņa – tas ir viss iekraušanas aprīkojums vienā vietā. Aprīkojums ietver rampas augstuma izlīdzināšanas tiltiņu un vārtu hermetizējošas aizsardzības, kuri tiek uzstādīti noliktavas ēkas priekšā. Rampas mājiņa, ar mūsu firmas izgatavotiem vārtiem, visoptimālāk atvieglos Jūsu iekraušanas-izkraušanas darbus.

Pārkrāvēšanas tamburi.

Pārkrāvēšanas tamburs izpilda slūžas lomu starp smago mašīnu un noliktavu. Pēc būtības tas ir doks, Kas atrodas ārpus noliktavas telpām. Tas ir optimāls risinājums gadījumos, kad nav iespējama izlīdzinošās platformas uzstādīšana noliktavas telpās. Tiek aprīkots ar ailes hermētizātoru un izlīdzinošo platformu iekraušanas-izkraušanas darbu veikšanai. Kopumā šāds komplekss labi pasargā no klimatisko faktoru iedarbības un ļauj izvairīties no nevajadzīgā siltuma zuduma. Var tikt papildus aprīkots ar plēves vārtiem no iekšpuses, siltuma zuduma mazināšanai.