Garāžu vārti GARAGE® tiek ražoti ņemot vērā ilggadīgo pieredzi izmantojot augstas kvalitātes materiālus un sastāvdaļas, ko ražo Vācijas uzņēmums „Tekla-Tehnik”. Ražoti no 40mm bieziem segmentiem, garāžas vārti izceļas ar lielisku siltumizolāciju, kas ir jo īpaši svarīgi apsildāmajām garāžām, kas savienotas ar dzīvojamajām telpām, kā arī ar izturību, vieglumu un nepārtrauktu darbu. Plašais sortiments, bagātā krāsu gamma, daudzie papildinājumi (stiklojums, ventilācijas režģi, krāsu gamma, automātika) garantē patīkamu ārējo izskatu un sniedz iespēju izvēlēties modeli, kas harmoniski iekļaujas ēkas arhitektūrā. 

 

 

 

    Vārtu sekcijas standartpacēlumā tie paceļas vertikāli un iebīdās zem griestiem ieņemot horizontālu stāvokli. Pateicoties tam, tie neaizņem papildus vietu tos atverot un aizverot, kas ļauj automašīnu novietot tiešā vārtu tuvumā.

 

 

 

    Sekciju vārti ir 40mm biezi un 500 un 610mm augsti sendvič-tipa paneļi, izmērs atkarīgs no vārtu izmēra. Sendvič-tipa paneļi ir divkārtīgas cinkotas tērauda plāksnes, starp kurām atrodas presēts putupoliuretāns (10kg/m2), kas nodrošina paneļu monolītumu un augstu izturību. Putupoliuretāns ir lielisks siltuma un skaņas izolējošs materiāls.

    

Sendvič-tipa paneļi savā starpā ir savienoti ar spēcīgām cilpām. Abu paneļu sānu savienojumos ir rullīši ar iebūvētiem gultņiem, kas ripo pa tērauda virziennoteicējiem.

Konstrukcijā noteikti ir torsa atspere, kas kompensē vārtu svaru. Torsa atsperes, veltņagultnis, kā arī izgatavoto elementu augstā precizitāte konstrukcijā nodrošina darbības vieglumu un plūdenumu, kā arī klusumu. Bez tam, torsa atspere ļauj vārtus atstāt līdzsvara stāvoklī, kas novērš ne līdz galam nolaistu vārtu nolaišanos.


Siltumizolāciju visos savienojumos nodrošina īpašas gumijas blīves.

   

  Starpsekciju blīves         Sānu blīves                Apakšējās blīves           Augšējās blīves  


Sekciju vārtu reljefs

  

Standarta gofrēta                      Gluds                                  Kasešveida


 UZMANĪBU! Izvēloties krāsu ir iespēja izmantot jebkuru RAL kataloga krāsu. Papildsamaksa netiek ņemta par paneļu pamatkrāsām: BRŪNS RAL 8014 un BALTS RAL 9016. No iekšpuses visi paneļi ir RAL 9002 krāsā (gaiši pelēki).

 

 

 


Pacēluma veidi.

                          

  Standarta STD         Paaugstinātais HL     Pazeminātais LHR            Vertikālais VL       


JAUNUMS!  "GOLDEN OAK"

 

Sekciju vārti no paneļiem, koka imitācija

 

 

 

 

 

 

 

 


Vārtu vadību var veikt sekojoši:

·          manuāli

·          ar ķēdes reduktora palīdzību

·          ar elektropievades palīdzību (skat. automātika sekciju vārtiem)

 Piezīme! Visus vārtus, kas aprīkoti ar automātisko pievadi vai ķēdes reduktoru, var pārlikt uz manuālo kontroles režīmu.

Uzstādot elektropievadi, vārtus var pēc izvēles viegli atvērt un aizvērt:

 

·          distanciāli, ar tālvadības pulti, darba rādiuss – apmēram 50m

 

·          izmantojot slēdzi garāžas iekšpusē

 

·          izmantojot izslēdzēja atslēgu, kas atrodas ārpusē.

 

Elektropievadē iebūvētā lampiņa iedegas pievades darba laikā un apgaismo telpu 3 minūtes.

 

 

 UZMANĪBU! Nepieciešamās un pietiekamās komplektācijas aprēķināšanai sekciju vārtiem Garage, mēs izmantojam speciālu profesionālo programmu, kas ņem vērā garāžas atvēruma izmērus, pacēluma veidu un garāžas vārtu papildus komplektāciju.


          Sekcijas vārti GARAGE® – tā ir kvalitāte un ilgnoturība, ko nodrošina ar profesionālu pieeju.